Daibau – kontakt na 8000 spolehlivých mistrů

on

|

views

and

comments

Každý, kdo někdy stavěl nebo rekonstruoval dům nebo nakoukl na trh s neorganizovanými řemeslnými službami, se může ztotožnit s následujícími zkušenostmi: nekonečné hledání dodavatelů, diskutabilní kvalita, únavné vyjednávání.

A to vše dříve, než se práce začaly! Zpoždění, nekvalitní realizace a stížnosti jsou běžné, dalo by se říci, že jsou spíše pravidlem než výjimkou. „Jak se tomu můžeme vyhnout?“, Tuto otázku si položili na portálu Daibau.sk. Na jednom portálu se jim podařilo spojit zákazníky a řemeslníků, čímž pomohli zrealizovat několik tisíců stavebních projektů.

Perspektivy slovenského stavebnictví

Portál Daibau.sk spustil komplexní digitalizaci stavebního trhu a poskytuje rychlé, přehledné a kvalitní služby. Portál obsahuje adresář s více než 8 000 mistry z celého Slovenska. Na portálu najdete všechny jejich reference a hodnocení zákazníků na jednom místě.

Zohledňuje se i kvalita shromážděných údajů, protože Daibau.sk neustále kontroluje všechny stížnosti zákazníků a zajišťuje vysoký standard nabídky. Chrání tak dobrých řemeslníků na jedné straně a zákazníky na straně druhé, čímž zvyšuje kvalitu služeb.

Kromě spojování klientů a řemeslníků Daibau.sk nabízí také časopis s mnoha kvalitními radami, trendy a novinkami z oblasti architektury a stavebnictví. Na stránce najdete i praktickou kalkulačku cen, pomocí které si rychle ověříte přibližné cenové rozpětí stavebních projektů, materiálů a služeb dodavatelů, kteří vás zajímají. To vám umožní rychle odhadnout výši investice a usnadnit odhad přijatých nabídek na základě vašeho dotazu.

Najděte zhotovitele během několika hodin

Internetová platforma Daibau.sk sdružuje více než 8 000 realizátorů ve více než 200 kategoriích stavebních služeb: od architektury, výstavby, střech, oken, dveří, montáže, fasády, omítky, potěru, úpravy okolí a jiných prací. Návštěvníci stránky najdou i mnoho článků a rad, pomocí kterých mohou předem získat informace o službách z oblasti stavebnictví, které je zajímají.

A co dělat s klíčovými informacemi – cenami? Daibau.sk zde zajistil přehlednost, protože se pravidelně získávají informace ohledně cen služeb, aby bylo možné ihned zkontrolovat, zda se nabídky, které dostanete od řemeslníků, pohybují v nižším nebo vyšším cenovém rozpětí. Samozřejmě, je třeba vědět, že ceny služeb se mohou u jednotlivých uchazečů výrazně lišit a nejnižší cena neznamená vždy nejvyšší kvalitu realizace prací.

Všechny tyto údaje jsou zcela zdarma, protože model portálu Daibau.sk nepřenáší náklady na uživatele. Menší roční předplatné pro řemeslníky vytváří prospěšnou situaci win-win.

Když budete vyzbrojeni znalostmi o službách a jejich průměrných cenách, můžete začít hledat dodavatele. Můžete to udělat dvěma jednoduchými způsoby. Pokud hledáte profily dodavatelů, a některý z nich se vám zamlouvá, můžete mu poslat přímo poptávka a dodavatel vám zašle nabídku. Tímto způsobem si můžete vybrat konkrétních mistrů, kteří se liší svými speciálními nabídkami.

Druhý způsob získávání nabídek umožňuje v krátkém čase vybrat velký počet nabídek od zainteresovaných dodavatelů. Chcete-li získat nabídky více dodavatelů, stačí vyplnit

poptávkový formulář, který naleznete na platformě. V krátkém dotazníku můžete uvést druh práce, krátký popis, rozlohu, požadované datum zahájení a ukončení prací, kontaktní informace a přiložit náčrty. Potřebujete na to jen 5 minut práce.

Čím podrobněji popíšete své přání, tím konkrétnější nabídky dostanete. Odešlete formulář a o několik hodin dostanete nabídky od zúčastněných dodavatelů. Když shromáždíte několik nabídek, můžete je snadno porovnat a určit nejlepšího dodavatele. Hledání zhotovitelů nebylo nikdy tak jednoduché.

Ve srovnání s tím, jak to bylo kdysi, když jste museli nabídky vyřizovat osobně nebo telefonicky, shánět každého mistra zvlášť, je to skutečně velký krok kupředu. Díky portálu Daibau.sk je stres z výstavby minulostí.

Share this
Tags

Must-read

Jak pěstovat pekingské zelí?

Rádi bychom pěstovali pekingskou zelí. Vysévá se přímo na záhon nebo ji třeba pěstovat ze sazenic? Pekingská zelí Pekingskou zelí již přes 3 000 let pěstují...

Ještě nemáte v zahradě rebarboru? Říjen je na její výsadbu ideální

Rebarbora patří mezi vytrvalou zeleninu a v poslední době je oblíbenější. Vysadit si ji můžeme na jaře, ale i během podzimu, ideální je na...

5 skvělých tipů, jak využít spadané listí

1 denŠuchoce nám pod nohama, když se projdeme po podzimní zahradě. Uklouznout se na něm, když ho necháme na terase. Na podzim je všude...
spot_img

Recent articles

More like this