Dětské postele mohou mít mnoho podob. Vždy ale musí být kvalitní

on

|

views

and

comments

Vybavovat dětem dětský pokoj může být velká legrace. Najít totiž lze krásný, barevný a zajímavý dětský nábytek, který je radost objednat. Dětem můžete udělat obrovskou radost např. postelí coby domečkem nebo postelí, která bude zvenčí vypadat jako automobil. V každém případě ale musíme nakupovat dětské postele u prodejce, u něhož víme, že nabízí jen kvalitní výrobky, které jsou spolehlivé i zdraví neškodné, zvláště u dětí. Právě takovým je signal-nabytek.cz.

Postele se zábranou ro děti malé i větší

Jakmile dítko přemístíme z dětské postýlky nebo z manželské postele do jeho vlastní velké postele, snadno se stává, že z ní ze začátku padá. Některé dítě může padat i rok, než povyrost a naučí se posunovat tak, aby z postele nespadlo a zároveň respektovat velikost lůžka. Koupit ale můžete praktické postele se zábranou. Ta může být buď celodřevěná, nebo obalená polstrováním. V každém případě je taková postel pro děti velmi vhodná, díky ní překlenou bezpečně období, než budou dost velké na respektování velikosti matrace.

Pro všechny děti jsou vhodné i postele s úložným prostorem. Ten je snadno přístupný v podobě šuplíku, který snadno vysunou i děti. Podobně, jako šuplíkové komody, i prostory pod postelí pojmou objemnější lehčí předměty, ale také potřeby do školy, ložní povlečení, peřiny nebo třeba sportovní výbavu, která nemá jinde místo.

Malým dětem uděláte zaručeně radost postelí v podobě domečku. Je určena pro menší děti, její rozměry jsou 80 x 160 cm. Přes vrchní část můžete přehodit látku a vytvořit stříšku. I tady můžete vybrat model s úložným prostorem nebo bez něj.

Mnohé kvalitní dětské postele se slevou 50 % a dopravou ZDARMA najdete na signal-nabytek.cz. Podívejte se a vyberte si takové, které vám budou vyhovovat pro děti malé i velké.

Share this
Tags

Must-read

Komínová vložka zlepší tah komína

Když nám komín začne špatně táhnout a v místnosti ucítíme spaliny, je čas na jeho rekonstrukci. To většinou potvrdí při pravidelné revizi také odborný...

Dětské postele mohou mít mnoho podob. Vždy ale musí být kvalitní

Vybavovat dětem dětský pokoj může být velká legrace. Najít totiž lze krásný, barevný a zajímavý dětský nábytek, který je radost objednat. Dětem můžete udělat...

Maxisukně letí

Největším hitem letošního jara a léta budou maxisukně. Meteorologové hlásí chladnější období a ne příliš velké horka, tak vám maxisukně přijde k duhu. Není...
spot_img

Recent articles

More like this