Kontrola nad denní spotřebou tepla a chladu

on

|

views

and

comments

Společnost ista přichází na trh s novou generací kompaktních mechanických měřičů tepla a chladu sensonic 3 s integrovaným rádiovým modulem. Precizní měření, kvalitní mosazné materiály a bezproblémová výměna díky kapslové systému řadí sensonic 3 mezi měřiče tepla a chladu nejvyšší kvality.

konstrukce

V jednom přístroji je zabudováno kalorimetrické počítadlo, mechanický snímač průtoku a teplotní čidla. Standardně je jeden teplotní čidlo součástí snímače průtoku a druhý je umístěn mimo přístroj. Alternativně je k dispozici také varianta se dvěma teplotními čidly umístěnými mimo přístroje. Měřič se dodává v různých stavebních délkách pro jmenovité průtoky 0,6, 1,5 a 2,5 m³ / h. Kapslový snímač průtoku se instaluje do spodního dílu (EAS), čímž je zajištěna snadná výměna při ověření nebo výměně měřiče. Životnost baterie a rádiového modulu je 10 let provozu.

Automatizovaný dálkový odečet sběrnicí dat

Měřič sensonic 3 lze jednoduše připojit do smart systému dálkových odpočtů sběrnicí dat memonic, která dokáže dálkově spravovat i přístroje pro měření spotřeby vody, plynu a elektřiny.

Přenos dat je vysoce spolehlivý, přizpůsobuje se podmínkám v objektu a k dispozici jsou denní data. Smart systém zabezpečuje elektronické zpracování dat a jejich přenos do systému rozúčtování nákladů na energie, správcovských programů a do energetických monitoringů. Na požadavek je možné přístroj rozšířit io drátový M-bus nebo pulzní výstup.

Webportál ista24 – denní informace o spotřebě

Údaje o spotřebě a stavu měřičů jsou pro majitele a správce budovy přístupné online. V přehledné aplikaci jsou k dispozici všechny užitečné informace, srovnání a analýzy, založené na denních datech. Navíc systém monitoruje i nestandardní spotřeby a funkčnost měřičů.

O společnosti ista

Společnost ista je jednou z předních celosvětových společností ve zvyšování energetické účinnosti v budovách. Specializuje se na měření a rozpočítání spotřeby tepla a vody a energetický monitoring pro bytové domy a komerční nemovitosti. Nabízí lety ověřené řešení, které jsou založeny na digitálním základě. Na Slovensku ista vybudovala infrastrukturu, která sběrnicemi odečítá více než 400 000 měřicích přístrojů. Ve světě má instalovaných přes 500 000 sběrnic, které spojují 30 milionů měřicích přístrojů. Díky elektronickému zpracování údajů o spotřebě ročně odečte a rozpočítává více než 190 000 bytů po celé zemi.

Share this
Tags

Must-read

Jak pěstovat pekingské zelí?

Rádi bychom pěstovali pekingskou zelí. Vysévá se přímo na záhon nebo ji třeba pěstovat ze sazenic? Pekingská zelí Pekingskou zelí již přes 3 000 let pěstují...

Ještě nemáte v zahradě rebarboru? Říjen je na její výsadbu ideální

Rebarbora patří mezi vytrvalou zeleninu a v poslední době je oblíbenější. Vysadit si ji můžeme na jaře, ale i během podzimu, ideální je na...

5 skvělých tipů, jak využít spadané listí

1 denŠuchoce nám pod nohama, když se projdeme po podzimní zahradě. Uklouznout se na něm, když ho necháme na terase. Na podzim je všude...
spot_img

Recent articles

More like this