Více světla a tepla i v pochmurných zimních měsících

on

|

views

and

comments

Zvýšená tepelná izolace, lepší přechod energie, více denního světla – to jsou výhody nového tepelně izolačního skla s pokovením ECLAZ® nabízené ve standardu firmou Internorm.

Protože ECLAZ® vpustí více denního světla (propustnost světla (LT) = 77%) a více solární energie (g-hodnota = 60%) do interiéru jako jiné 3-sklo s tepelně izolačním pokovením.

Obytné prostory působí na jedné straně ještě příjemnější a světlejší a na druhé straně je zajištěna vynikající tepelná izolace, speciálně v tmavých zimních měsících, což má rozhodující vliv na komfort bydlení. Modré části světelného spektra se zesílí přechodem přes sklo a tím zajistí až o 10% více denního světla.

studio KF520 Fixverglasung2 1498×1000
Zdroj: Interní
Při průchodu energie dosahuje ECLAZ® téměř takové hodnoty jako 2-sklo s tepelně izolačním pokovením s ohledem na přechod denního světla. Tepelná ztráta je tím velmi nízká (Ug 0,5W / m2K) a zisk solární energie je vysoký (g-hodnota = 60%).

Sluneční světlo je pozoruhodné a nezajišťuje pouze svelosť, ale skutečné sluneční záření má pozitivní vliv na naše zdraví, zvyšuje koncentraci a produktivitu a zároveň vytváří pohodu.

Umělé osvětlení a také lampy s denním světlem nemohou tento účinek dosáhnout.

Share this
Tags

Must-read

Komínová vložka zlepší tah komína

Když nám komín začne špatně táhnout a v místnosti ucítíme spaliny, je čas na jeho rekonstrukci. To většinou potvrdí při pravidelné revizi také odborný...

Dětské postele mohou mít mnoho podob. Vždy ale musí být kvalitní

Vybavovat dětem dětský pokoj může být velká legrace. Najít totiž lze krásný, barevný a zajímavý dětský nábytek, který je radost objednat. Dětem můžete udělat...

Maxisukně letí

Největším hitem letošního jara a léta budou maxisukně. Meteorologové hlásí chladnější období a ne příliš velké horka, tak vám maxisukně přijde k duhu. Není...
spot_img

Recent articles

More like this