Více světla a tepla i v pochmurných zimních měsících

on

|

views

and

comments

Zvýšená tepelná izolace, lepší přechod energie, více denního světla – to jsou výhody nového tepelně izolačního skla s pokovením ECLAZ® nabízené ve standardu firmou Internorm.

Protože ECLAZ® vpustí více denního světla (propustnost světla (LT) = 77%) a více solární energie (g-hodnota = 60%) do interiéru jako jiné 3-sklo s tepelně izolačním pokovením.

Obytné prostory působí na jedné straně ještě příjemnější a světlejší a na druhé straně je zajištěna vynikající tepelná izolace, speciálně v tmavých zimních měsících, což má rozhodující vliv na komfort bydlení. Modré části světelného spektra se zesílí přechodem přes sklo a tím zajistí až o 10% více denního světla.

studio KF520 Fixverglasung2 1498×1000
Zdroj: Interní
Při průchodu energie dosahuje ECLAZ® téměř takové hodnoty jako 2-sklo s tepelně izolačním pokovením s ohledem na přechod denního světla. Tepelná ztráta je tím velmi nízká (Ug 0,5W / m2K) a zisk solární energie je vysoký (g-hodnota = 60%).

Sluneční světlo je pozoruhodné a nezajišťuje pouze svelosť, ale skutečné sluneční záření má pozitivní vliv na naše zdraví, zvyšuje koncentraci a produktivitu a zároveň vytváří pohodu.

Umělé osvětlení a také lampy s denním světlem nemohou tento účinek dosáhnout.

Share this
Tags

Must-read

Dětské postele mohou mít mnoho podob. Vždy ale musí být kvalitní

Vybavovat dětem dětský pokoj může být velká legrace. Najít totiž lze krásný, barevný a zajímavý dětský nábytek, který je radost objednat. Dětem můžete udělat...

Maxisukně letí

Největším hitem letošního jara a léta budou maxisukně. Meteorologové hlásí chladnější období a ne příliš velké horka, tak vám maxisukně přijde k duhu. Není...

Matrace 160 x 200 potěšila mé rodiče i mě samotnou

Matrace 160 x 200 patřila dlouhou dobu mezi mé velké favority i již několik měsíců jsem na tuto zdravotní matraci měla zálusk. Jednalo se...
spot_img

Recent articles

More like this